Töörühmad

Organisatsiooni juhtimine ja igapäevane töö toimub töörühmades. Lisaks alalistele töörühmadele kutsutakse suuremate projektide ellu viimiseks ka ajutised, mis lõpetavad oma töö pärast projekti lõppemist. Töörühmi juhivad tavaliselt juhatuse liikmed, mõnel juhul ka eriliselt aktiivsed tavaliikmed. Töörühma kuulumine ei ole kohustuslik, ent parima kogemuse saamiseks väga soovituslik. Just töörühmad on koht, kus saab ennast proovile panna, meeskonnatöö oskusi arendada ja tunda, et tõepoolest panustad millegi õnnestumisse. Kui on aega ja tahtmist, võib samal ajal tegutseda ka mitmes töörühmas. 

Ürituste töörühm

AEGEE-Tartu ürituste töörühma peamine ülesanne on iganädalaste liikmetele mõeldud ürituste korraldamine. Töörühma liikmena on võimalik saada mitmekülgne organiseerimiskogemus alates ideede loomisest kuni toimunud ürituste mõju hindamiseni. Lisaks on võimalik ka ise üritusi läbi viia, et jagada oma teadmisi või arendada avaliku esinemise oskust. Liikmetele mõeldud ürituste kõrval korraldame aeg-ajalt ka avalikke üritusi, kus on võimalik end proovile panna juba suuremale publikule sündmuse pakkumisega. Lisaks toimuvad paar korda aastas rahvusvahelised üritused, mille õnnestumisele on samuti võimalik kaasa aidata töötades rahvusvahelises töörühmas.

Vastutav: Saara Arianne Avestik

Liikmehalduse töörühm

Meie kutsume oma tiimi ka "HR haldjateks", kuna oleme need väiksed maagilised olendid, kes vastutavad selle eest, et kõigil liikmetel oleks hea olla ja et nad tunneksid end kaasatuna ja motiveerituna. Meie ülesandeks on hoolitseda nii uute kui vanade liikmete heaolu eest igal sammul ning võimalusel pakkuda juurde ka valdkonnapõhiseid enesearenguvõimalusi. Samuti tunnustame tublisid, õnnitleme sünnipäevalapsi, arendame teiste töögruppide tegevust ja analüüsime tagasisidet. Loomulikult ei puudu siit ka lustlik tembutamine, kontori kaunistamine ja vahvate üllatuste planeerimine!

Vastutav: Andre Puusta

Avalike suhete töörühm

Avalike suhete töörühm teeb kogu AEGEE-Tartu sündmuste ja ideede virvarrist ka teistele mõistetavaid sõnumeid. Me kirjutame, pildistame, kogume infot AEGEE-le südamelähedaste teemade kohta, kujundame visuaale ja mässame maskotiga. Meie ülesanne on organisatsiooni paljudest tegevustest kokku korjata meie olemust hästi peegeldavad sündmused ja nende kaudu jutustada maailmale AEGEE lugu. Ehkki meie kodud on Facebookis ja Instagramis, sõbrad ajakirjanikud ja hobi blogimine, siis ennekõike on töörühma koos hoidev liim aktiivne seltskond, kellega koosolekutel (ja muidu ka) koos mõnusalt aega veeta.

Vastutav: Aulika Laagus