Kuidas liituda?

AEGEE-Tartuga liitumine on lihtne – tuleb täita vaid liitumisavaldus ja me võtame sinuga ise ühendust!

Meiega saab liituda igal ajal, olenemata kas parasjagu on semestri algus, keskpaik või lõpp. Siiski soovitame meie Facebooki lehel hoida silma peal avalikel üritustel, et meiega enne liitumist paremini tuttavaks saada.

Järgmised infoüritused on:

11. veebruaril kell 18.00 Genialistide klubi esimese korruse saalis: AEGEE või AIESEC: infoõhtu. Ühine infoõhtu koos AIESECiga, et selgeks teha, mis meid ikkagi teineteisest eristab.

15. veebruaril kell 20.00 Raekoja plats 1 (DD Hub): AEGEE või AIESEC: pubiralli. Pubiralli koos AIESECi liikmetega, et lisaks formaalsele infole saada tuttavaks ka meie organisatsioonikultuuriga.

Vaata ka 22. ja 23. veebruaril toimuvat rahvusvahelist sotsiaalse kaasatuse ja e-osaluse teemadele keskenduvat konverentsi.

Pärast avalduse täitmist lepime kokku aja intervjuuks, kus saame lähemalt tuttavaks. Seal kohtud ka oma tulevase mentoriga, kellest saab sinu esimene sõber ja toetaja organisatsiooniellu sisse elamisel.

Kui pärast intervjuud tuleb meilt positiivne vastus, tuleb tasuda liikmemaks 25 eurot aasta või 17 eurot ühe semestri eest. Liikmemaks tagab, et meil oleks oma liikmetele võimalik igal nädalal korraldada hariv ja lõbus üritus, pakkuda välisürituste võimalusi ja hoida oma organisatsiooni rahaliselt iseseisvana.

Avatud ja aktiivne noor, ootame sind!