Suveülikool

Summer University

Suveülikool (Summer University) on AEGEE kõige pikaajalisem ja populaarsem projekt. See kujutab endast kahte nädalat mõnes Euroopa paigas, kus osaletakse temaatilistes töötubades, tutvutakse kohaliku eluga ning veedetakse põnevalt aega koos rahvusvahelise seltskonnaga. 

Suveülikoole korraldavad AEGEE antennad ning ka AEGEE-Tartul on traditsiooniks seda igal aastal korraldada. Suveülikoolidesse saab kandideerida iga AEGEE liige olenemata sellest, kui kaua ta on liige olnud. 

Suveülikoole on kolme tüüpi:

  • Summer Course (SC): Kindla temaatikaga suveülikool. Teema võib olla väga erinev (kohalik keel, kultuur&ajalugu, keskkonnasäästlikkus, kodanikuharidus jms)
  • Summer Course Plus (SC+): Eelmisest intensiivsem kursus, kaasatud on professionaalsed koolitajad
  • Travelling Summer University (TSU): Kultuurireis, mis on korraldatud vähemalt kahe antenna koostöös. Külastatakse erinevaid paiku, mis võivad hõlmata mitut riiki. 

2018. aasta suveülikoolide kohta infot veel ei ole, kuid lisame selle siia esimesel võimalusel. Saamaks ettekujutust, milline võib suveülikooli programm või temaatika olla, võib tutvuda 2017. aasta suveülikoolidega

Toetus

Kuna suveülikoole korraldatakse tudengite poolt tudengitele, on väga oluline osa ürituse maksumuse madalal hoidmiseks sponsoritel.

Otsime igasuguseid sponsoreid ja koostööpartnereid, alatest toidusektorist lõpetades seiklusteenuste pakkujateni. Kui arvad, et sul on meile midagi huvitavat pakkuda, siis võta ühendust meie laekuri Margusega kellega täpsemalt plaane pidada!